Alice Cooper

Alice Cooper

Příspěvekod Legrond » 01 zář 2008 11:32

Alice Cooper vystoupí v Brně!
Po osmi letech vystoupí extravagantní rocker (syn kněze) Alice Cooper opět v České republice. Stane se tak 2.12.08 v Brně v hale Rondo v rámci turné k jeho nově vydané (již pětadvacáté) desce Along Came a Spider. Cooper letos slaví 60 let, tak doufejme, že je oslaví velkolepou show se vším všudy. Přeci jen, co by to bylo za koncert bez svěrací a kazajky a gilotiny :) Síť ticketpro již začala prodávat vstupenky, jednotná cena činí 650,-.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Re: Alice Cooper

Příspěvekod Legrond » 01 zář 2008 17:46

A já se hned pochlubím :oops:
Můj a Morganovo lupen :)

Obrázek

A opravuji cenu z předchozího příspěvku, není to 650 nýbrž 695 korun.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Golem » 01 zář 2008 18:00

Zapatlal si trochu carovy kody na tom obrazku? :-P Aby te tam pustili :-D
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Thing » 04 zář 2008 18:41

Ne že bych se taky musel chlubit, ale taky už se tu na mě ten lupen pár dní směje :grin:
I've got bad reputation and I don't know why..
I wash my hands, brush my teeth, I go to the church
and I'm realy nice guy.
Thing

Příspěvekod Golem » 04 zář 2008 21:12

Na me se nikdy neusmeje :-)
BTW: Je to dost, ze ses tu ukazal :shades:
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Legrond » 03 pro 2008 21:23

Předlouhé čekání je u konce. Včerejší koncert Alice Coopera v Brně je fuč. Vy co jste se byli podívat na pořádnou porci "shock rocku", napište své názory.
Cooper nehrál přes dvě hodiny jak sliboval, nazvučení opravdu nebylo z nejlepších, nezahrál mi Hey Stoopid :) a dokonce neměl ani gilotinu. A vem to všechno čert, protože to byla fantastická show! Samotný název Psycho Drama Tour vystihuje vystoupení dokonale. Cooper ve svých šedesáti letech má stále páru jako hrom a to jak pěvecky, tak schopností bavit lidi. Celé představení gradovalo jak napínavý film. Nechyběla berle, bičík, svěrací kazajka. Ano chyběla gilotina, ale to jen na úkor obrovské šibenice. Zazněly hity jako School's Out (zpívaná samozřejmě v bílém sáčku), Feed my Frankenstein, Welcome to my Nightmare, Billion Dollar Babies nebo samozřejmě Poison. Rockovej koncert, divadlo, horor, komedie, drama, všechno bylo k vidění. Na závěr snad jen: JÁ CHCI JEŠTĚ JEDNOU!!!!!
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Claudia » 04 pro 2008 15:19

Setlist Psycho Drama Tour v Brně

1. It´s Hot Tonight
2. No More Mr. Nice Guy
3. Under my Wheels
4. I´m Eighteen
5. Is It my Body?
6. Woman of Mass Distraction
7. Feed my Frankenstein
8. Be my Lover
9. (In Touch With Your) Feminine Side
10. Dirty Diamonds
11. Vengeance Is Mine
12. Halo Of Flies
13. Welcome To My Nightmare
14. Cold Ethyl
15. Only Women Bleed
16. Steven
17. Dead Babies
18. Ballad Of Dwight Fry
19. Devils Food
20. I love the dead
21. School´s Out

22. Billion dollar babies
23. Poison

Vystoupení Alice Coopera byl jeden z největších koncertních zážitků.
Obrázek
Claudia

Příspěvekod Thing » 04 pro 2008 23:07

Mluvili jsme o tom už cestou zpátky a musím to zopakovat, protože úterní večer byl jednoduše splněný sen :smile: To, co Alice Cooper předváděl, jsem nejen nečekal, ale hlavně mi to vyráželo dech. Nutno říct, že jeho představení se musí vydět opravdu zblízka. Výraz v jeho tváři, když se snažil rozmotat uzlík diamantových náhrdelníků (při písničce Dirty Diamonds), byl něco, co jsem u šedesátníka nečekal :smile: Je pravda, že zvuk nebyl ideální, že se vyhýbal hitům alb jako Trash či Hey Stoopid a že neměl gilotinu, ale nic z toho neubíralo koncertu na dokonalosti. Na závěr musím zmínit nepostradatelné členy týmu a sice Cooperovi dvě dcery v roli rozjetých baletek, hlavního kytaristu, který hrou připomínal Slashe před dvaceti lety a nakonec Cooperův nezapomenutelný kočárek ;)

a jinak.. JÁ BYCH CHTĚL I VÍCKRÁT!
I've got bad reputation and I don't know why..
I wash my hands, brush my teeth, I go to the church
and I'm realy nice guy.
Thing

Příspěvekod Legrond » 04 zář 2009 13:48

Thingu, Gwar, už to sem napište! :)
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Legrond » 11 zář 2009 16:59

Máte smůlu, dam to sem sám.
Alice Cooper v rámci svého tour Terror přijede do Plzně! 20.11.09 ČEZ Aréna.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Další

Zpět na Hudba