Uriah Heep

Uriah Heep

Příspěvekod Legrond » 29 říj 2008 16:51

Včera v Plzni v hale Lokomotiva proběhlo vystoupení britské legendy Uriah Heep. Jestli jste tam někdo byl, přihoďte svoje komentáře a dojmy. Za sebe můžu říct, že to bylo jednim slovem fámózní. Předskokany přeskočím abych se třeba někoho nedotknul a půjdu rovnou hlavní hvězdě večera. Uriah hráli celé svoje nové album a několik starých vypalovaček. Nemá asi cenu rozebírat, jak ta či jiná písnička byla skvělá, skvělé byly všechny. Zmíním spíše to, co až tak skvělé nebylo. Západočeští rockeři, styďte se! Lokomotiva byla tak prázdná, že v třetí řadě před pódiem jsem se nemačkal a co víc, mohl jsem odtamtud kdykoliv během koncertu odejít a opět se bez jediného kontaktu vrátit! Prostě, byla to ostuda. Ale hudebníci se nenechali otrávit a dokázili si to i tak užít a působit velmi příjemným dojmem. A hráli tak, že i toto mrtvé řídké publikum nakonec dostali do varu. Jako druhé mínus zmíním vcelku špatné nazvučení. Kytara byla natolik přepálená, že chvílema přebíjela zpěv tak, že nebyl vůbec slyšet. To byla hrozná škoda, protože Bernie Shaw zpíval opět jak jinak, než výborně. Ale to jsou zároveň všechna negativa, pak už byly jen klady. A po parádním koncertě, parádní autogramiáda. Na tu se (možná díky lenosti většiny fanoušků) sešlo tak možná kolem sto lidí, možná míň. A musim říct, že jsem za tu mrtvost a apatii zúčastněných nakonec i rád, protože podat si se všemi členy kapely ruku, nechat si je podepsat a mít trsátko Micka Boxe, to jsou zážitky na které se jen tak nezapomíná. Kdo se nezúčastnil, prohloupil. Kdo tam byl a vydržel až do konce mi dá určitě za pravdu, že to byl krásný zážitek.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Re: Uriah Heep

Příspěvekod Thing » 29 říj 2008 20:49

Možná kdybys řekl, že to za nic nestálo, tak by mě teď nemrzelo, že jsem tam nebyl. Ale k Wake the Sleeper jsem se na tvoje doporučení dostal teprve včera.. ovšem album brilantní.
I've got bad reputation and I don't know why..
I wash my hands, brush my teeth, I go to the church
and I'm realy nice guy.
Thing

Re: Uriah Heep

Příspěvekod gwareth » 31 říj 2008 23:34

Legronde, ještě jsi zapomněl popsat příběh s trsátkem, myslím, že by měl úspěch :)
a pošli mi kdyžtak nějaké fotky, pokud je máš, hodím je sem :)
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Zpět na Hudba