Skupina

Diskuze o skupině Sabaton

Skupina

Příspěvekod Brodén » 01 zář 2008 18:57

Jsou pořádný Heavy metaloví chlapi který to fakt válíí!!!!! Hrajou pořádne a ty kluci na to maj!!! :super: :super: :super: Líbi se mi hlavne jejich texty s Vojenskim námětem :armata5: :armata5: ..... Tahle skupina nezpívá hlavou proti zdi jako nákej hodne ujetej Thrasch metal!!! Prote lidi At žije Metal :super: :super: :banghead: :banghead: :armata2: :armata2: :armata5: :pidu: :pidu:
Brodén

Re: Skupina

Příspěvekod cyberMythius » 26 říj 2008 01:42

:-) jako některé jejich texty s válečnou tématikou ... ujetej thrash metal ...

je mi líto, když metalový fanda kritizuje jiný metalový styl, kdyz ho ani neumí pořádně napsat a předpoklám, že když by měl předhodit nějakou thrash kapelu, tak ji z hlavy bez pouzití google nemá šanci říct ... ;) sabaton je hezká exkurze do 2. světové války v prakticky 99% songů se zpívá jen a jen o 2ndWW, ale nezkoušej kritizovat globálně styl metalu, když o něm víš hovno ... oni sabatoni taky v textech vychvalujou některé věci o kterých ví hovno...
cyberMythius

Příspěvekod Rehy » 28 říj 2008 11:34

Tak kdo nechce poslouchat SABATON at ho neposlouchá ale ale nemusí je urážet spíš jeto bledá závist . :fuckoff:
Rehy

Příspěvekod Legrond » 27 lis 2008 12:23

Sabaton jsou nominovaní na cenu Grammis 09 v kategorii "Best Heavy Metal". Podpořte je http://www.grammis.se
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Golem » 27 lis 2008 18:35

Kdyby nekdo nevedel jak na to, tak jsem to dopsal do clanku ;) http://www.sabaton.cz/clanky/sabaton-nominovani-na-cenu-grammis/
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Zpět na O skupině