Oficiální fórum

Diskuze o skupině Sabaton

Oficiální fórum

Příspěvekod MartinCZECH » 03 led 2010 18:23

Zdar!!! Je nekdo z vas zaregistrovanej na oficialnim foru Sabatonu????? Ja se o to uz celkem dlouho pokousim a pokazdy mi to napise, ze admin zabanoval moji e-mailovou adresu. Pritom k tomu nemel duvod, protoze jsem na tom foru nikdy pred tim nebyl. Nevite nekdo co s tim?????
MartinCZECH

Re: Oficiální fórum

Příspěvekod Legrond » 06 led 2010 11:52

Čau! Já tam registrovaný jsem a nemam problém. Sice tam téměř nechodim (no spíš nechodim, než téměř), ale když jsem se teď po dlouhý době přihlásil, tak v poho. Možná, že tam byl registrovanej někdo, kdo přistupoval ze stejný IP jako ty a dělal tam bordel a BAN se nevztahuje na uživatele, ale na IP adresu. Jak moc jsi bloknutý, máš možnost napsat adminovi nebo se nedostaneš ani k tomu? By stálo za to mu napsat ať ti to odblokuje. Teda teďko úplně mimochodem, to je úžasný, že sem někdo napsal a nejsem to já nebo Golem, jsem myslel, že už to tu umřelo nadobro celý :)
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod MartinCZECH » 06 led 2010 19:40

Napsat adminovy bylo první co mě napadlo, ale ani k tomu mě to nepustí.
MartinCZECH

Příspěvekod Legrond » 07 led 2010 12:02

Můžu pro Tebe udělat to, že tam napíšu.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Zpět na O skupině