Trička atd. - e-shop

Diskuze o skupině Sabaton

Trička atd. - e-shop

Příspěvekod gumir » 11 zář 2008 15:18

Caw, rád bych věděl kde by se dalo koupit něco s tématikou Sabaton, rád bych měl jejich tričko, ale objednávat z jejich oficiálních stránek se mi teda nechce, nejradši bych něco CZ/SK, nevíte o něčem?
gumir

Re: Trička atd. - e-shop

Příspěvekod Legrond » 12 zář 2008 12:33

Ahoj, no nejlepší budeš mít počkat si do koncertu a koupit si ho tam i se soupiskou ;-)
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Koudelus » 14 zář 2008 19:52

Zdar jak si mužu objednat trička z ofiko stránek Sabatonu mam se tam nějak zaregistrovat nemužu se vtom viznat a anglicky neumim
Koudelus

Příspěvekod Golem » 14 zář 2008 22:00

Podle me se ma napsat na ten mail, co tam maji uvedenej, ale osobne teda moc nerozumim zpusobu platby :confused2: Do budoucna se to urcite pokusime zjistit ;)
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Luboš » 12 říj 2008 09:35

Zdravím, myslím, že by bylo výhodnější si to koupit na českém trhu. Nedávno jsem zahlédl na stránkách www.metalshop.cz trička a mikiny "The Art Of War". :super:. Ještě jsem to viděl na jiných stránkách s metalovýmy hadry, ale teďka si nevzpomínám na název toho webu.
Luboš

Příspěvekod gumir » 12 říj 2008 17:59

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! :)
Tak nakonec je tam dali, psal jsem jim mail a odepsali mi odtud že trika Sabaton nejspíše nebudou...
Objednávám... :D :D
gumir

Příspěvekod Golem » 12 říj 2008 18:23

Osobne dam prednost nakupu na koncerte, orig veci se mi libi vic a kvalita je taky lepsi ;-)
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Návštěvník » 05 lis 2008 06:52

Nedávno se taky objevily věci s tematikou Sabaton u F.O.K.I.ho ...http://www.foki.cz/index.php?manufactur ... page=index
Mám od něj několik trik a dvě mikiny a všechno vypadá hodně dobře i po x vypráních.
Návštěvník

Příspěvekod MartinCZECH » 07 zář 2009 14:04

Nevite jestli se daji v ceskych obchodech sehnat originalni trika od Sabatonu???? Ja jsem nasel original Primo Victoria, ale nakonec mi napsali, ze uz neni a ani nebude :cry: Nakonec jsem si ze Slovenska obednal original Ghost Division, protoze tam taky nic jinyho nemeli. Rad bych sehnal The Art of War.
MartinCZECH

Příspěvekod Golem » 08 zář 2009 00:17

Original trika v Cechach moc nesezenes... Bud na ofic strankach a nejak se poprat s tim placenim, nebo se spokojit s neofic vecma :|
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Další

Zpět na O skupině