Zlínský koncert, pochlubte se

Zlínský koncert, pochlubte se

Příspěvekod gwareth » 26 říj 2008 15:36

Kdo jste byli na včerejším koncertě Sabaton ve Zlíně, máte zprávy, fotky?
Fotky se dají vložit na stránkách http://www.sabaton.cz, pochlubte se! :armata2:

Díky Ivče, která už jeden obrázek přidala, kouknout se můžete v Galerii :thumbsup:
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Re: Zlínský koncert, pochlubte se

Příspěvekod arroyo » 26 říj 2008 22:25

Když to vezmu celkově, tak pro mě to byl úžasnej zážitek!
Nejdřív se teda vyjádřím k negativům konzertu. Ta byla dvě - příšernej zvuk a úmorný dusno. Zvuk byl hlavně za začátku absolutně nečitelnej - byl zbytečně přehulenej a Joakimův hlas totálně utopenej. Prostě příkladná ukázka zmršený práce zvukaře...přitom u Grailknights, který hráli před Sabatonem, mi přišel zvuk celkem v pohodě. Během konzertu se to lehce zlepšilo, ale ani ke konci to mělo k posluchatelnosti hodně daleko. Druhá věc byla klimatizace...nebo spíš teda nebyla. To vedro bylo šílený a na konci jsem vypadal, jako kdybych vylez ze sprchy. Ale to je problém prakticky všech konzertů, který se konaj v klubu.
Všechno to ale přebil výkon Sabatonu a zážitek z konzertu kapely, která je prostě moje srdeční záležitost. Zahráli prakticky všechny zásadní věci (viz. setlist níže) a dočkali se od nás taky patřičný reakce. Po tristní zkušenosti z minulého roku z Pardubic (Helloween, Gamma Ray, Sabaton), kdy jsem se vyloženě za to publikum...jestli se teda ty statisti dali nazvat publikem...styděl, musím říct, že tohle bylo publikum, jak má být. Je prostě vidět, že Zlín je město metalu zaslíbený. Kluci ze Sabatonu byli nadšený a Joakim pořád s úsměvem nevěřícně kroutil hlavou.
Musím říct, že kdo odešel ihned po konzertu, tak mohl litovat. Postupně se mezi lidma objevili všichni kluci ze Sabatonu, podepisovali se, fotili se lidma, mohli jste si s nima bez problému pokecat...pro mě ohromnej zážitek, podal jsem si ruce se všema. Jsou to všechni absolutně pohodový lidi, nikde žádnej náznak hvězdnejch manýrů. Je asi přirozený, že největší pozornost na sebe strhával Joakim - je to hrozně milej člověk.
Takže abych to shrunul, včerejšek byl prostě BOMBA...jen teda škoda toho zvuku.

Vrchol konzertu: Rozpoutaný peklo při PRIMO VICTORIA.

SETLIST:
-----------
1. Intro (Europe - Final Countdown)
2. Ghost Division
3. The Art Of War
4. In The Name Of God
5. Counterstrike
6. Cliffs Of Gallipoli
7. Rise Of Evil
8. Attero Dominatus
9. Price Of A Mile
10. 40:1
11. Panzer Batallion
12. Light In The Black
13. Primo Victoria
14. Metal Medley
arroyo

Příspěvekod arroyo » 26 říj 2008 22:27

Ještě dodávám, že uvedený setlist je převzatý z fóra MoR, takže bez záruky.
arroyo

Příspěvekod BeautifullyChaotic » 27 říj 2008 20:11

Ve Zlíně to bylo uplně suprové.....stáli sme ve druhé řadě takže paráda...sice sme sa tam čtyry hodiny dusili ve vlastní štávě a ke konci bych dala nevím co za trochu vzduchu nebo vody která mě došla (nebo se snad vypařila? také je to možné...) v půlce Sabatonského koncertu. Ale stejně to bylo super...uplně..!!! :super: Po NW koncertu v únoru v Praze to byl nejlepčejší koncert na kerém sem byla.... :grin: :syda: :super:
BeautifullyChaotic

Příspěvekod Libor » 27 říj 2008 22:13

Souhlas s tím zvukem. Hlavně na začátku mě štvalo, že Joakima není slyšet. Pak se to trochu zlepšilo. Ale jinak neměl koncert chybu.V současnosti jedna z nejlepších metalových kapel. Koncert jsem si náramně užil, triko jsem propotil, že by se dalo ždímat. Fascinuje mě, kolik energie dokážou do koncertu napálit, i když hrajou několik dní v tahu. Poprvé mě nadchli na MOR2007, kdy mě zvedli totálně mrtvýho ze země. Letos jsem se na tě těšil, takže znova MOR a teď ještě jejich "sólo koncert". Publikum bylo fantastický. Super bylo připomenutí MOR2008 sloganem "ještě jedno pivo". :smile: Joakim jenom nevěřícně kroutil hlavou,asi čekal, že bude bumbat jenom vodu. :grin: Takže pokud přijedou, tak šupem zase na ně. :armata2: :super:

K tomu playlistu,myslím, že to je celkem v pořádku až na poslední dvě:
14. Metal Machine
15. Panzerkampf
Libor

Zpět na Koncerty