Napište zážitky z Plzně

Re: Napište zážitky z Plzně

Příspěvekod Thing » 29 říj 2008 20:55

Tak tedy i já se přidám. Poprvé Šeříkovka, potřetí Sabaton... a díky útulnému prostředí taky nejlepší vystoupení, jaké jsem od Sabatonů viděl. Salamandra už počtvrté a pořád drží laťku stejně vysoko. O Grailknights ani nemluvím, na ty jen tak nezapomenu :grin:
I've got bad reputation and I don't know why..
I wash my hands, brush my teeth, I go to the church
and I'm realy nice guy.
Thing

Příspěvekod Legrond » 29 říj 2008 21:25

Golem píše:Vzdyt jsem Salamandru videl na Maidenech :tongue:

Jo to je fakt, promiň, ale to nemůžeš brát vážně, když jim tam půlka nástrojů nehrála a druhá půlka hrála špatně.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod gwareth » 03 lis 2008 11:19

Ozval se nám Pär Sundström (bass), s tím, že koncert v Plzni byl fantastický a oni si ho děsně užili (Doslova: This was indeed a fantastic night and we totally loved it.). Psal taky, že jsou pořád strašně unavení a že spali celé odpoledne až do samotného koncertu. Pokud je ale pravda, že pak do 4 hodin popíjeli na baru, tak se není čemu divit :pidu:
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod warriorsoul » 01 črc 2009 16:08

gwareth píše: Pokud je ale pravda, že pak do 4 hodin popíjeli na baru, tak se není čemu divit :pidu:

Omlouvám se, že tady vytahuju starý témata...jsem se přidala až teď a nějak mi to nedá tohle nekomentovat :happy:
Pravda to je...byla jsem u toho..ale Pär mezi těmi, co vydrželi nejdýl nebyl :hihi: . Ani Joakim, ten šel spát hned po koncertě. Musim říct, že to byl zabijácký večer, dodnes se nemůžu podívat na vodku :pidu:
...and blood turns to ice...
warriorsoul

Předchozí

Zpět na Koncerty