Napište zážitky z Plzně

Napište zážitky z Plzně

Příspěvekod Koda1958 » 27 říj 2008 18:46

Byl někdo v neděli v Plzni a jaký byl koncert.Moje drahá polovička byla a příště by to chtělo prý větší prostor, ale jinak zážitek.
Koda1958

Re: Napište zážitky z Plzně

Příspěvekod Golem » 27 říj 2008 21:40

V Plzni byla atmosféra naprosto báječná, ale bohužel nazvučení nebylo uplně idiální... Salamandra mi úplně nepadla do oka už dřív, takže ta mě zrovna neuchvátila, ale GralKnights byli famózní :smile: A Sabaton... prostě :pray: Sabaton :oops: Užívali si to, lidi taky a obě sorty to dávali okatě najevo, takže atmosféra super ;) Něco málo v článku http://www.sabaton.cz/clanky/odehrany-koncert-v-plzni-26-10-2008/
A ke kapacitě: Šeříkovka byla sice plná, ale v téhle době by třeba Lokomotivu určitě nenaplnili... Ale i tak bych to považoval za velký úspěch, že se během tak krátké doby dokázali dostat do podvědomí tolika lidí :-) A řekl bych, že se řady příznivců budou i nadále rozrůstat. Ta hudba je nakažlivá! :armata2:
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod gwareth » 28 říj 2008 12:12

Díky moc Rehymu za fotku z Šeříkovky! :thumbsup: najdete ji v Galerii
Pochlubte se i ostatní svými výtvory..
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod neomi » 28 říj 2008 13:50

Koncert v Plzni, naprosto nekriticky - paráda : Docela nás překvapila velikost (nebo spíš malinkatos :smile: ) Šeříkovky , kde jsme byli poprvé. Po MORu jsem si asi nedovedla představit jak bude koncert vypadat na takémhle (ne)prostoru, ale nakonec totální nadšení někde ve třetí řadě uprostřed s kapelou prakticky na dosah, což právě výhoda takhle malých akcí, a to i přes vedro, žízeň, bolavé nohy a hlavu ( když doufám, že čelovka, kterou jsem vyfasovala od týpka přede mnou byla opravdu nechtěná :grin: ) Někde jsem zaslechla, že by snad měli příští rok na MORu chybět , což je snad nepodložená fáma, každopádně doufám, že se brzy někde poblíž objeví znovu, protože to byl jeden z nejpohodovějších koncertů, které jsem navštívila.AVE Sabaton :pray:
neomi

Příspěvekod vilda » 28 říj 2008 17:41

Bylo to super sice Salamandře nebylo vubec rozumět, ale kvuli nim sem tam nešel, Grailknights to bylo něco :grin: když tam vběhly sem dostal záchvat smíchu a jejich Supercool obleky fakt hustý stejně jako Zapf Beauty, fakt se mě dost líbili až sem si kupil jejich CD :thumbsup: ( někdo se akorát fotil s Optimus Primem, myslim že to byl někdo z tohodle webu protože měl žlutej plášť na kterejch ste se domlouvaly :smile: ) . Sabton to bylo skvělý jako vždycky, sice mě na začátku vykolejilo Final Countdown, ale koncert boží doufam že přijedou brzo zpatky :super: . Takže celkově skvělej zážitek až na pár lidí který toho už měli dost vypitýho a vylejvali na mě pivo.

Ps: nemá někdo ponětí jak dlouho vydrželo pivko který Grailknights poslaly do publika ?
vilda

Příspěvekod Golem » 28 říj 2008 18:13

Ta particka v plastich byla od nas :smile: Kdyz jsme sli z koncertu, tak budili pozornost okolojedoucich aut, kdyz pozovali ala GrailKnights :grin:
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Benny » 29 říj 2008 12:01

Byla výborná atmosféra já byl maximálně spokojenej užíval sem si to hned od té doby co nastoupila Salamandra. GrailKnights naprosto úžasný hned jak nastoupily jsem z nich měl strašnej výtlem :grin: ty jejich obleky prostě moc :hihi: . Pak nastoupily Sabaton a bylo hotovo od začátku do konce prostě pecka :pray: :super: maximálně se to rozjelo při Primo Victoria :syda: a Metal Machine další den sem nemohl mluvit a bolelo mě za krkem takže prostě povedená akce :thumbsup: .
Benny

Příspěvekod Legrond » 29 říj 2008 15:58

Bylo tu už všechno sice řečeno, ale přesto sem dam svůj pohled. Vyprodaná šeříkovka byla úplně na pohodu, dalo se tam dýchat, dalo se tam hýbat a teplota nebyla nijak strašná. Někdo možná může namítat, že nemám pravdu, ale pak ten někdo asi nebyl přítomen na Korpiklaani či GammaRay. Salamandru mam velmi rád a velmi dobře zahráli.(btw. Goleme, dyť si je naživo ještě neviděl, jak je můžeš nemít rád?) Tam mi poprvý upoutal velmi slušný zvuk. Všechny bylo slyšet tak, jak by mělo být a i hlasitost byla únosná. Následovali Grailknights na které jsem se těšil snad nejvíc (jo, ty my jsme tam byli v těch pláštích) a byli výborní. Jen ten drak že se nevešel do dveří :( Ale i bez něj, parádní show. Po jejich vystoupení nebyl problém nechat se s nimi vyfotit, podepsat, popovídat, jsou velmi vstřícní. A pak přišli Sabaton, zvukově to nebylo na 100%, ale ostatní aspekty vystoupní tento nedostatek dorovnaly. A mam teď tím na mysli hlavně publikum (to statečně, snad až nečekaně, podporovalo i předchozí skupiny), které bylo pro hudebníky motorem jak hrom. Jinak o tom jak energické vystoupení to bylo si přečtěte v předchozích příspěvcích. Po koncertě prý nebyl problém stejně jako ve Zlíně zajít za Sabaton k baru a prohodit nějaké to slovo. Od zimy 2007, kdy hráli v Praze v Abatonu před Grave Digger a Therion udělali neuvěřitelný posun vpřed a jestli neusnou na vavřínech, tak za chvilku bez problému zaplní klidně i tu lokomotivu. Z koncertu jsem odcházel a byl jsem v sedmém nebi...to jsem ještě netušil co přijde dva dny potom na lokomotivě.
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod gwareth » 29 říj 2008 16:08

Mně taky nepřišlo, že by tam bylo horko.. GrailKnights byli perfektní, moc jsem si je užila a Sabaton byli prostě super :armata2:
jinak se, Legronde, v nějakém jiném vláknu pochlub, jsem zvědavá, jaké to bylo!

Jinak za další 4 nové fotky v Galerii moc děkujeme Anet! :thumbsup:
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Golem » 29 říj 2008 17:20

Vzdyt jsem Salamandru videl na Maidenech :tongue:
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor