HammerFall Any Tour Necessary 2009

Re: HammerFall Any Tour Necessary 2009

Příspěvekod Niflheim » 16 dub 2009 12:45

Show to byla včera opravdu skvělá. Sabatoni podle mě doslova ukradli Hammerfallům večer - teda aspoň já jsem už na HF byl unavený jak sviňa :) :armata2:

Jinak fotečka jak s Oscarem ze Sabatonu, tak i z HF :)

Musím ale vytknout, že mě nasral týpek u pití, jelikož tam měli ještě několik balíků a očividně si to chtěli vzít domů.
Niflheim

Příspěvekod gwareth » 16 dub 2009 16:53

Já myslím, že show měli skvělou hlavně HammerFall, a to i přesto, že přiznávám, že jsem na ten koncert jela hlavně kvůli Sabaton..
Jinak co se týká Sabaton, tak pro mě zatím jejich nejhorší koncert, bohužel.. hrozně špatně nazvučený, neměli kompaktní zvuk, jako kdyby hráli každý zvlášť a Joakim chvílemi zněl, jako by se nedokázal trefit do tóniny.. byla to škoda, protože jinak atmosféra super, podle mě.. až na to děsivý vedro teda :grin: ale i to už bylo při HammerFall lepší :)
Hned bych si to zopakovala :) jo, i přes to, že to bylo falešný to bylo moc fajn :D
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod neomi » 16 dub 2009 19:24

Včera to bylo super, BloodBound (poprvé jsem na ně natrefila zcela náhodou loni na MORu) a Sabatony jsme si užili hezky zblízka - netušila jsem, že se dá tak dlouho vydržet skoro bez kyslíku :smile: a protože začátek Hammerfall jsme tak nějak strávili dole u piva a letmým okukováním provizorní autogramiády BloodBound :angel: hlavní kapelu večera jsme poté pozorovali dost z dálky, nicméně pro nás tak úplně nejhlavnější nebyla tak to ani moc nevadilo. Každopádně perfektní večer :thumbsup:
neomi

Příspěvekod Legrond » 17 dub 2009 11:57

I já jsem z koncertu odcházel nadmíru spokojen, ale výtek mam víc než dost. Za a organizace. Z bloodbound jsem viděl půl písničky, protože jsme se nestačily za hodinu dostat do haly. Za b vzduch, to asi netřeba komentovat. Za c Sabaton, Gwareth už to tu vylíčila, nebudu opakovat. Pro mě z již šesti vystoupení, které jsem viděl jednoznačně nejhorší, to i to plzeňský na lokomotivě před Gamma Ray bylo lepší. Ale HammerFall, to bylo něco! :) Zas pro změnu nejlepší jejich vystoupení co jsem kdy viděl. Byla to velká show, spousty efektů, fajn zvuk a Cans zpíval úplně fantasticky. Mě zachránili do tý doby poměrně otrávený večer. Let the hammer...FALL!
A když se praotec Čech vydrápal na horu Říp, pravil: "To je ta země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající.". A tak to zůstalo dodnes. Pravda na strdí těžko narazíte a mlékem jsme se také neproslavili, ale to asi praotec myslel na pivo a bigbít.
Legrond
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Dave » 17 dub 2009 15:47

Náhodou někdo z okolí Brna nejede v pondělí do Zlína na Sabatony a má místo volný v autě? :smile:
Dave

Příspěvekod Terri » 17 dub 2009 22:45

Koncert byl dokonalej. Bloodbound hráli dobře. HammerFall mě ze začátku trošku zklamal... hlavně po tom co předvedli Sabaton... Na to, že to měla být jen předkapela, tak to nádherně rozjeli... dokonalost sama :syda: :thumbsup: :super: Škoda jen těch sólových nesmyslů, co předvedl HF. Jen zbytečný prodlužování, měli hrát pořádný pecky...
Terri

Příspěvekod Morgan » 18 dub 2009 11:37

Pravda, že organizace dost zklamala, ale Sabaton s HammerFall mi to vynahradili i s úrokama. Úžasnej večer. Sabaton žeru a to co tam předvedli HammerFall, prostě nemělo sebemenší chybičku :thumbsup: :super:

Obrázek
Obrázek
Morgan

Příspěvekod gwareth » 18 dub 2009 12:26

Woow! Morgane, super fotky a nádherný zpracování! :thumbsup:
all that is gold does not glitter
gwareth
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod ironmetal » 20 dub 2009 12:31

Jo. Sabatonum aspon pribyde par penez na dalsi konciky. Jo a nevi z vas nekdo,kde se da sehnat co nejrychleji listky na koncerty?
Soldier for Metal
ironmetal

Příspěvekod Golem » 20 dub 2009 17:00

Objednat z TicketArt, stranek Masters of Rock...
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Koncerty