Připomínky

Aktuality, připomínky, návrhy...

Připomínky

Příspěvekod fanofsabaton » 26 zář 2008 10:00

Něco se vaám nelíbí na webu??? Napište to sem!
fanofsabaton

Re: Připomínky

Příspěvekod cybermythius » 26 říj 2008 01:34

Uznávám, že snaha byla, ale myslím že tak dobrá a slibná kapela jako je Sabaton by si zasloužili trošku profesionálnější prezentaci než jak vypadá tato stránka nemyslíš? :) jestli nejsi schopný naprogramovat slušnou moderní stránku pod php/html ... tak se zkus mrknout na nějaké redakční systémy (např. joomla), pod kterým pak jen upravíš některý z layoutů, které jsou na netu do Sabaton-like stylu a hotovo ;) takhle laděná sajta je přece jenom trošku amatérská a vypadá jako někdy z doby konce 90tých let a ne z konce roku 2008.
cybermythius

Příspěvekod cyberMythius » 26 říj 2008 02:57

tak snad jen dodám, že kdyby byl zájem, tak bych vzhledem k tomu, že tuhle švédskou bandu mám hodně rád, mohl eventuelně pomoct při správě (případně změně designu) webu ... kontakt cyber.mythius@gmail.com
cyberMythius

Příspěvekod Golem » 26 říj 2008 16:14

Muj mail je v kontaktu, tak muzes napsat co se ti nelibí a uvidime... Web byl tak trochu sity horkou jehlou a nyni mi na nej nezbyva moc casu... A pochybuji, ze by si v 90. letech nekdo lamal hlavu s necim jako je SEO :-)
O redakcnim systemu po predchozich zkusenostech vzkutku neuvazuji ;-)
ObrázekObrázekObrázek
Golem
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod evil » 11 kvě 2009 17:02

cybermythius píše:Sabaton by si zasloužili trošku profesionálnější prezentaci než jak vypadá tato stránka nemyslíš? :)
Mně se tahle stranka docela libi nevidel bych zase tolik chyb. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Vy se smějete mě že jsem tak jiný.
A já se směji vám že jste tak stejní.
evil

Zpět na O webu